Vestuvinė fotosesija apie kurią jaunieji nežinojo


Apie Vivian ir Roberto vestuves žinojau nedaug, tik tai, kad dėl karantino savo vestuvių planus keitė kels sykius ir galiausiai nusprendė nieko nelaukiant savo meilę įtvirtinti be didelės puotos Lietuvoje. Jaunoji brazilė į lietuvą atvykusi mokytis medicinos, Robertas lietuvių kilmės norvegas taip pat studijavęs mediciną, lietuvoje sutiko savo širdies draugę, o dabar jau ir žmoną.

Dėl vestuvinės fotosesijos su manimi susisiekė Roberto teta, norėjo sūnėnui šventę padaryti ir padovanoti vestuvinę fotosesiją.

O aš žinoma norėjau prisidėti prie jaunos poros meilės įamžinimo ir fotosesiją su kolegų pagalbą pavertėm tikra švente!

Mieste fotografavomės visai neilgai, tuomet dar labai šaltą buvo, po trumpo pasivaikščiojimo Vilniaus gatvelėmis, keliavome į studiją, kurioje pasitiko šiluma, nuostabios dekoratorės papuoštas stalas, muzika ir videografas. Ten jaunieji susišildė ir rašė vienas kitam meilės įžadus, o aš su kolega įamžinome šį procesą. Vėliau visi kartu vaišinomės tortu, stebėjom jaunųjų šokį ir džiaugiamės įsimylėjusių žmonių šypsenomis.

Kiekviena detalė buvo išjausta, kiekvienas gėlės žiedlapis skleidė artėjančio pavasario šilumos jausmą.

Visas grožis sukurtas Justės, dar kitaip žinomos vardu - "Piktas Keksas", didelis AČIŪ jai už prisidėjimą prie šventės sukūrimo.

Jaukus laikas su savo mylimu žmogumi, šampanas, pokalbiai, pirmasis šokis ir ,žinoma, torto valgymas!